لینک های مفید

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی درمانیت با رعایت حریم شخصی کاربران خود، برای خرید و ثبت نام در اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به آنها ارائه دهد. همچنین برای بررسی و ارسال کالاهای خریداری شده توسط مشتریان، اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تماس و ایمیل الزامی است که ممکن است برای هماهنگی ارسال یا تایید، توسط فروشگاه اینترنتی مراقبت پوست مو درمانیت تایید شود. با توجه به قانونی بودن کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی درمانیت بر اساس قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، فروشگاه اینترنتی درمانیت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بنا به درخواست مراجع قانونی این فروشگاه اطلاعاتی را در اختیار خریداران محصولات وب‌سایت قرار دهد. کشور. اقلام درخواستی را به صورت رسمی و قانونی به مرجع درخواست کننده تحویل دهید. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق با مرجع قانونی خواهد بود.

کاربران با عضویت به فروشگاه اینترنتی درمانیت اجازه ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین خرید و ارسال اطلاعات مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی را می دهند. مورد استفاده قرار گیرد. مطمئناً کاربر سایت در هر زمان می تواند با مراجعه به قسمت تنظیمات خصوصی و یا کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود کند.

فروشگاه اینترنتی درمانیت ممکن است نظرات و نظرات کاربران را با رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی کالا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. مسئولیت حفظ رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را به دیگران فاش کنند. فروشگاه اینترنتی کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنها را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه طبق قانون موظف به ارائه اطلاعات به مراجع ذی‌صلاح باشد.

هدف فروشگاه درمانیت جمع آوری اطلاعات هویتی کاربر، استفاده از این اطلاعات برای شناسایی منحصر به فرد، احراز هویت و ارائه خدمات بهینه به کاربر است. این اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد:

نام کاربری، رمز عبور، نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس ایمیل، تاریخ تولد، جنسیت یا سایر اطلاعات مانند اطلاعات فعالیت ها و سفارشات در وب سایت (از جمله سابقه خرید یا خرید) یا اطلاعات مالی مانند بانک اطلاعات حساب یا شماره کارت بانکی فقط برای بازپرداخت.

لطفاً توجه داشته باشید که فروشگاه dermaneat هیچ گونه اطلاعات اضافی در مورد حساب یا کارت بانکی شما یا سایر اطلاعات حساس و امنیتی شخصی از کاربر درخواست یا ارائه نخواهد کرد.

کاربران و مشتریان باید دقت داشته باشند که رمز عبور کاملا شخصی بوده و در حفظ و نگهداری آن دقت لازم را داشته باشند تا از هرگونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری کنند. برای رفع هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران و مشتریان باید مراقب باشند که نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند. بدیهی است که فروشگاه اینترنتی آرایشی بهداشتی dermaneat.ir ، هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار گرفته است تا خریدی امن، راحت و لذت بخش را برای تمامی کاربران خود فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *