لینک های مفید

قوانین و مقررات

دسترسی به وب سایت

خدمات و محتوای این وب سایت جز در موارد خاص کاملا رایگان و در دسترس عموم می باشد. بنابراین در صورت عدم دسترسی شما به این وب سایت یا قطع شدن خدمات و مسدود شدن محتوای وب سایت، هیچ مسئولیتی را نمی پذیریم. اگرچه محتوای این وب سایت بسیار قابل اعتماد است، اما ما تضمین نمی کنیم که این وب سایت و محتوای آن بدون خطا باشد. بنابراین ما در هر صورت مسئولیتی در استفاده از محتوای آن نخواهیم پذیرفت. تمامی لینک های خارجی ارائه شده صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و این وب سایت مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

 

مالکیت قانونی

ما کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حق چاپ را محفوظ می داریم. هیچ یک از مطالب ما از منابع داخلی و فارسی کپی نشده و بیشتر مطالب موجود به صورت اختصاصی تولید می شود. با توجه به اینکه محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می شود، کپی برداری از آن با ذکر آدرس سایت dermaneat.ir و همچنین کسب مجوز از مدیر سایت از طریق فرم تماس بلامانع است. در صورت نداشتن مجوز کافی، استفاده غیرشخصی از محتوای وب سایت نیز ممنوع است. در غیر این صورت، به خود اجازه می دهیم از شخص و وب سایت کپی شکایت کنیم یا وب سایت متخلف را از لیست نتایج موتورهای جستجوی محبوب مانند گوگل و بینگ حذف کنیم.

حریم خصوصی افراد

هیچ یک از اطلاعات حساس وارد شده در این وب سایت (از جمله ایمیل، شماره تلفن و تلفن همراه و …) منتشر نخواهد شد و کاملاً توسط ما محافظت می شود. برخی از اطلاعات اولیه شما، مانند آدرس IP شما، توسط سرویس های آماری (از جمله گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیکس) جمع آوری می شود که تنها برای افزایش رضایت کاربران از این وب سایت استفاده می شود. اطلاعات غیر حساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است به صورت عمومی در قسمت های مختلف سایت از جمله نظرات نمایش داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *