سوالات اطلاعاتی

سوالات متداول

آیا می توانم سفارش را به آدرسی غیر از آدرسی که در پروفایلم ثبت شده است ارسال کنم؟

بله، پس از تکمیل مراحل سفارش، می توانید با انتخاب گزینه ارسال به آدرسی غیر از آدرس پروفایل، آدرس جدید خود را وارد کرده و سفارش شما به آن آدرس ارسال می شود.

آیا می توانم محصول را به عنوان هدیه برای شخص دیگری ارسال کنم؟

بله، شما می توانید پس از تکمیل سفارش با انتخاب گزینه ارسال به عنوان هدیه، سفارش خود را به آدرس جدید ارسال کنید. فاکتور سفارشی که به عنوان هدیه ارسال می شود به آدرس مورد نظر ارسال نمی شود و در سفارش بعدی که به شخص شما تعلق دارد ارسال می شود.

آیا می توانم کالای خریداری شده را تعویض کنم؟

با توجه به مصوبات معاونت بهداشت، جایگزینی محصولات آرایشی و بهداشتی به دلیل رعایت اصول بهداشتی امکان پذیر نمی باشد. در مورد کالای برقی در صورت وجود ایراد در دستگاه می توانید آن را تعویض نمایید. جهت تعویض با تماس و هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش می توانید محصول را ارسال و محصول جدید خود را دریافت نمایید. توجه داشته باشید در صورت تغییر هزینه ارسال محصول به عهده مشتری خواهد بود.

آیا برای خرید کالا باید عضو سایت باشید؟
شما می توانید بدون وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت، محصولی را به سبد خرید اضافه کنید. همچنین می توانید برای خود (یا از حسابی که قبلاً ایجاد کرده اید) یک حساب کاربری ایجاد کنید تا مراحل بعدی خرید و سفارش را انجام دهید. به عنوان مهمان از سفارش خود استفاده کرده و ثبت کنید و تنها با وارد کردن نام، آدرس و شماره تلفن خود هنگام سفارش خرید خود را تکمیل کنید. اگرچه می‌توانید با عضویت در پوسته محصول سریع‌تر و آسان‌تر خرید کنید، اما می‌توانید به راحتی سابقه خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید و از فروش ویژه و قیمت‌های فعلی محصول به‌روز باشید.
آیا قیمت محصولات در سایت dermaneat به روز هستند؟

پاسخ: بله، درمانیت به طور منظم و روزانه قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کند.

اطلاعات در مورد ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید